Dogs of Vilnius

KAS MES?

Dogs of Vilnius – pirmasis gatvės šunų fotografijos projektas Lietuvoje. Viskas prasidėjo nuo dviejų minčių: mylime fotografiją ir mylime šuniukus. Iš pradžių sveikinomės su praeivių šunimis, tada tiesdavome rankas duoti jiems paglostukų ir lemtingąjį 2018 m. liepos vakarą nufotografavome pirmąjį šuniuką – labradorę Preilą.

KO MES SIEKIAME? 

Ir toliau kiekvieną dieną džiuginti jus sutiktų šuniukų nuotraukomis. Bet dar svarbiau – norime sukurti didžiausią šuniukų mylėtojų ir augintojų bendruomenę bei dalintis su ja vertingu turiniu.

KAS MUMS IŠ TO? 

Daug sutiktų žmonių klausia: „O kas jums iš to?“. O mes tik nusišypsom ir atsakom – tik pats didžiausias džiaugsmas sielai ir širdžiai!

KĄ MUMS PAVYKO PASIEKTI NUO PROJEKTO PRADŽIOS?

Nuo 2018 m. vasaros iki dabar nufotografavome daugiau nei 1000 Vilniaus (ir ne tik) šuniukų ir subūrėme tikrą visos Lietuvos šuniukų mylėtojų ir augintojų bendruomenę – daugiau nei 10 tūkst. sekėjų Instagrame ir Facebooke. Aplankėme beveik visas Vilniaus prieglaudas ir padėjome šuniukams rasti šeimininkus. 

KĄ DARYSIME TOLIAU?

Dalinsimės vertinga informacija apie šuniukų auginimą mūsų tinklalaidėje oUoU, kviesime į edukacinius renginius ir stebinsime išskirtine Dogs of Vilnius produkcija jums ir jūsų augintiniams. Ir, aišku, niekada nenustosime sakyti, kad ALL DOGS ARE COOL.

Dogs of Vilnius komanda

Dogs of Vilnius komanda nuolat plečiasi ir didėja – šiandien tai dviejų žmonių meilės šunims ir tikėjimo šiuo projektu darbas. Susipažinkime!

GABIJA. Esu projekto įkūrėja, fotografė ir visiška gyvūnų fanė. Dogs of Vilnius sukūriau tam, kad net ir tamsiausią dieną kažkas pasiūlytų nuoširdumo dozę, o šiandien Dogs of Vilnius atstovauja didžiausią šuniukų mylėtojų bendruomenę Lietuvoje.

KAMILĖ. Ilgą laiką gyvenau Danijoje, dabar gyvenu Čekijoje ir daug metų ruošiuosi atverti savo namus šuniukui. Dogs of Vilnius man yra puiki galimybė sujungti startuolio kūrimo patirtį ir norą pažinti šunis! 

Nori prisidėti prie komandos? Parašyk mums!


Parašyk, kaip norėtum prisidėti prie Dogs of Vilnius augimo ir mes būtinai su tavimi susisieksime!